DOLS - dveře, okna, poštovní schránky 

HLINÍKOVÁ VÝROBA 

...detaily vašeho domova 

Hliníková výroba

V naší divizi hliníkové výroby používáme profilové systémy firem Reynaers a Schüco. V roce 2001 získala naše firma certifikaci ISO 9002: 1994 na všechny vyráběné výrobky.

Reynaers

Reynaers Aluminium je přední evropský dodavatel kvalitních hliníkových systémů pro stavebnictví. Nabízíme široké spektrum okenních a dveřních systémů (hliníková okna, hliníkové dveře), prosklené fasády, posuvné dveře, zimní zahrady, světlíky, síťky proti hmyzu, systémy slunolamů a možnosti ventilace.
Reynaers pomáhá architektům a zpracovatelům systémů při návrzích a realizaci všech typů budov, od působivých prosklených kancelářských objektů až po soukromé domy pro bydlení, od důmyslných energeticky úsporných staveb s integrovanými fotovoltaickými články po tradiční bytová okna.Hliníková výroba

DÁVÁME HLINÍKU ŽIVOT

To je naše motto. Naše systémy v rukou tvořivých architektů a ve spojení se zručným zpracovatelem dávají domům jejich vlastního ducha. Díky svému specifickému charakteru hliníkové systémy umožňují budovám získat svou vlastní tvář.

Mezinárodní působnost - Firma REYNAERS, která byla založena v r. 1965 s centrálou v Duffelu (Belgie) má zastoupení v 26 zemích Evropy, Středního Východu a Asie. Firma exportuje do víc než 50 zemí po celém světě.
Náš nadnárodní přístup nám umožňuje pravidelně rozšiřovat naši nabídku o řešení vhodná pro různé lokální trhy.

www.reynaers.cz

Schüco

Schüco vyvíjí a na celém světě prodává kompletní systémy z hliníku, plastů a oceli, stejně tak jako solární systémy. Nabízí širokou nabídku pro všechny obory opláštění budov – jak pro velké objekty, tak i pro bytovou výstavbu. K sortimentu firmy Schüco patří systémy pro okna, dveře, fasády, zimní zahrady a solární technika. Tím myslí Schüco na budoucnost: šetření energií a získávání energie – spojené s atraktivními řešeními v oblastech automatizace, bezpečnosti a designu.

Schüco Je globálně působící společnost, která spolupracuje s architekty, investory a partnerskými společnostmi. Jako specialista na opláštění budov působí ve více než 75 zemích světa.

www.schueco.cz

AGC Flat Glass

Pro zasklení našich kvalitních výrobků využíváme skel z produktové nabídky společnosti AGC Flat Glass.

www.agc-flatglass.eu

Hliníková výroba 

SRC Rychnovsko

Právě realizujeme akci " Sportovně realizační centrum - Rychnovsko"

8. 03. 2010 | celý článek

Cena města Šumperka

Dům roku v kategorii novostavba - PALÁC SCHÖNBERG na nám. Republiky.

1. 03. 2010 | celý článek

Zelená úsporám

Jsme odborným dodavatelem v dotačním programu ZELENÁ ÚSPORÁM. Při realizaci výměny s okny produkce DOLS proto můžete žádat o dotaci ze Státního fondu životního prostředí.
Zelená úsporám
 

28. 02. 2010 | celý článek

RSS novinek  |  archiv

 

volejte zdarma 800 185 247 © 2010-2015
DOLS-výroba Dveří, Oken, Listovních Schránek, a.s.